Як зняти акумулятор з автомобіля?


Рано чи пізно автовласникові доведеться витягти автомобільний АКБ або для його заміни, або для планового обслуговування. У цій статті ми розповімо, як зняти акумулятор без негативних наслідків для акумуляторної батареї, для автомобіля і для власного здоров'я.


Як зняти акумулятор з автомобіля?


Отже, як правильно зняти акумулятор з автомобіля?


  1. Не просто вимкнути автомобіль, а витягнути ключ із замка запалювання. Це буде найкращою гарантією, що ви відключили машину, і акумулятор не подає напругу в бортову мережу авто.
  2. Першою знімається мінусова клема з токовивода акумуляторної батареї. Цим ви знеструмлюємо бортову мережу автомобіля.
  3. Чому не можна першої зняти плюсову клему? Тому що металевий ключ, яким ви будете відкручувати плюсову клему, може стикнутися з кузовом автомобіля, на якому йде маса і станеться коротке замикання.
  4. Після мінусовій клеми необхідно відкрутити плюсову.
  5. Далі знімається кріплення акумуляторної батареї.
  6. Після того, як ви зняли шпильку кріплення, можна витягати акумулятор зі свого місця. Оскільки важить автомобільний АКБ чимало, піднімати його слід акуратно і обережно, щоб випадково не пошкодити поруч розташовані деталі і вузли.


Установка нового акумулятора виконується у зворотній послідовності:

  1. АКБ акуратно ставиться в своє посадочне місце;
  2. Встановлюється поверх корпусу кріплення. Шпильки слід затягувати туго, щоб акумуляторна батарея щільно сиділа в своєму посадковому місці і не зміщувалася при попаданні автомобіля в дорожні вибоїни;
  3. Токовиводящіе клеми приєднуються до бортової мережі. Спочатку плюсова і тільки потім мінусова. Їх кріплення також слід затягнути надійно, щоб клема НЕ проверталася.
2015-2020 - Akbmag Всі права захищено